نحوه پشتیبان گیری از داده ها در هاردهای وسترن

نرم افزار بک آپ گیری هارد

شرکت وسترن دیجیتال، محصولات هاردهای خودش رو همراه با یک نرم افزار بک آپ گیری هارد عرضه میکنه. این نرم افزار به دلیل رابط کاربری عالی و سرعت بالا از کاربرد خوبی برخورداره و نزد کاربران هاردهای این شرکت محبوبیت زیادی داره. در این مطلب نحوه پشتیبان گیری سریع از داده ها روی هاردتون یا بر روی فضای ابری (Drop Box) رو با هم مرور میکنیم.

 

  • بکاپ گیری بر روی هارد وسترن

1-وقتی که نرم افزار بک آپ گیری هارد وسترن دیجیتال رو باز می کنید، یه پنجره باز میشه که صفحه اول شروع نرم افزار هست. با زدن دکمه Back Up Files وارد پنجره دیگه ای میشید که ازتون میخواد مشخص کنید که فایل هاتون رو روی کدوم مقصد براتون ذخیره کنه. دو تا گزینه هم داره.

 

psonline.ir

 

در اینجا شما باید هارد وسترن رو انتخاب کنید و سپس دکمه Next رو بزنید.

 

نرم افزار بک آپ گیری هارد
psonline.ir

 

2-در پنجره بعدی شما میتونید با زدن دکمه Edit Schedule برای بکاپ گیری یک زمانبندی تعیین کنید. میتونید این زمانبندی رو هم انجام ندین. به هرحال این تنظیمات به شما بستگی داره.

 

نرم افزار پشتیبان گیری هارد وسترن
psonline.ir

 

psonline.ir

 

3-به هرحال بعد از زمانبندی، دکمه Edit Files رو بزنید و سپس مشخص کنید کدوم قسمت از کامپیوتر رو میخواهید به هارد منتقل کتید و ازش بکاپ تهیه کنید.

 

wd back up
psonline.ir

 

psonline.ir

 

4-در نهایت Start Back Up بزنید تا یه نسخه پشتیبان از فایلهایی که انتخاب کردین بر روی هاردتون ذخیره بشه.

 

نرم افزار بکاپ هارد وسترن دیجیتال
psonline.ir

 

  • بکاپ گیری بر روی فضای ابری

برای تهیه نسخه پشتیبان بر روی فضای ابری در نرم افزار بک آپ گیری هارد نیز بعد از اینکه برنامه اجرا شد، بجای انتخاب هارد وسترن، این بار گزینه دراپ باکس را انتخاب کنید و بعد از Sign In میتونید مسیر رو مانند قدمهای 2 الی 4 ذکر شده در بالا رو طی کنید تا یه نسخه پشتیبان بر روی دراپ باکس خود داشته باشید.

 

نرم افزار بک آپ گیری هارد

 

 

برگشت به بالا